Haberler
Life in Vera Esenyurt’ta yükseliyor!
Life in Vera Esenyurt’ta yükseliyor!

Toplu konut ve markalı konut alanındaki şirketleriyle bugüne kadar binlerce konut üreten Vera Group’un son projesi Life in Vera, rezidanslar bölgesi Esenyurt-Haramidere’de yükseliyor.

150 milyon lira yatırım değeri taşıyan Life in Vera Residence’de satışlar kısa bir süre önce başlarken, şirket projenin yeni etapları için yeni arsa alımlarını da gerçekleştirdi.

İçinde birbirinden konforlu toplam 640 seçkin yaşam alanının yer alacağı Life in Vera’daki farklı yapı ve boyutlardaki daireler, beklentilerinizi yükseltmekle kalmayacak lüks ve konforun tanımına da yeni bir boyut getirecek. Çeşitli kat, konum ve bloklarda oldukça fazla seçenek bulabileceğiniz daireler 1+0 ve 1+1’dan çekirdek aileler için 2+1, hayatı tüm ferahlığıyla yaşamak isteyenlere 3+1 seçenekleri sunacak. Daha lüks ve konforlu bir yaşam sürmek için özel olarak projelendirilen dairelerd ankastre mutfaklardan muhteşem İstanbul siluetini her açıdan görebileceğiniz şekilde tasarlanmış geniş camlara, merkezi uydu sisteminden kablolu TV sistem altyapısına, merkezi ısıtma sisteminden klima altyapısına her detayın düşünüldüğü ve yer verildiği konfora yeni bir boyut getirecek daireler değerli sahipleri tarafından seçilmeyi bekliyor.

Diğer Haberler
Projeler